Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Prof. Marek Belka w Nowym Sączu.

W dniku 24.09.2018r. - jakby na osłodę po odejściu z sądeckiego komitetu wyborczego SLD Lewica Razem b. posła Kazimierza Sasa - do Nowego Sącza zawitał prof. Marek Belka, były premier i minister finansów, a także były prezes NBP. Spotkanie w hotelu "Beskid" w Nowym Sączu odbyło się na zaproszenie wiceprzewodniczącego Stowarzyszenia Kuźnica - Rafała Skąpskiego, kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza. Na spotkaniu obecny był także prezes Stowarzyszenia Kuźnica z Krakowa dr Paweł Sękowski. Prof. Marek Belka i dr Paweł Sękowski są członkami Honorowego Komitetu Wsparcia Rafała Skąpskiego - kandydata na prezydenta Nowego Sącza. Wykład i rozmowa z liczną grupą mieszkańców miasta były tak interesujące, że planowana pierwotnie godzina wykładu i odpowiedzi na pytania zamieniła się w prawie dwugodzinny maraton dla Profesora!

Rafał Skąpski tak oto podsumował to spotkanie na swoim facebookowym  koncie: "Wczoraj moim gościem, na otwartym spotkaniu sądeckiej Kuźnicy, był prof. Marek Belka, były premier i prezes NBP. W przystępny sposób opisał stan finansów państwa, perspektywy i zagrożenia. Następnie odpowiadał na wiele pytań i uwag licznie zgromadzonych słuchaczy. Profesor Marek Belka jest członkiem Honorowego Komitetu Wsparcia mojej kandydatury. Dziękuje Marku za poświęcony nam czas i trud podróży. Dziękuje Panie Premierze za wsparcie! Dziękują również Pawle!" 

Obraz może zawierać: 4 osoby, tabela i w budynku

Warto zwrócić uwagę na fakt poparcia przez Krakowską Kuźnicę w wyborach prezydenckich Krakowa dotychczasowego prezydenta prof. Jacka Majchrowskiego, a w wyborach prezydenckich Nowego Sącza Rafała Skąpskiego z SLD Lewica Razem. Poniżej linki do relacji ze spotkania i galerii zdjęć w "Dobrym Tygodniku Sądeckim", a także do stanowiska Rady Kuźnicy:

https://www.dts24.pl/marek-belka-odwiedzil-nowy-sacz-aby-wesprzec-kandydature-rafala-skapskiego/

http://www.kuznica.org.pl/24-wrzesnia-2018-spotkanie-z-premierem-markiem-belka-w-nowym-saczu/

http://www.kuznica.org.pl/stanowisko-rady-kuznicy-w-sprawie-wyborow-samorzadowych-przyjete-na-posiedzeniu-26-wrzesnia-2018-r/

 

Członek sztabu wyborczego Sądeckiej Lewicy Razem

Jerzy JANKOWSKI 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem