Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

PODZIĘKOWANIE KOŁA NR 5 SLD W NOWYM SĄCZU.

29695316 170060036909059 1245396007563900267 n

Szanowni mieszkańcy Nowego Sącza! Szanowni Wyborcy!

Koło nr 5 SLD w Nowym Sączu wyraża podziękowania wszystkim osobom biorącym udział w wyborach samorządowych 2018. Wyrazy szacunku kierujemy do tych, którzy organizowali wybory, brali w nich udział jako kandydaci do Rady Miasta i na stanowisko Prezydenta Nowego Sącza, jak również tych, którzy czynnie korzystali z prawa wyborczego. Głosowanie to niezwykle skuteczna forma wyrażenia woli przez Suwerena i Sądeczanie jak zwykle nie zawiedli. 
Szczególne podziękowania kierujemy do naszego Kandydata na prezydenta Nowego Sącza Pana Rafała Skąpskiego oraz wszystkich Kandydatów do Rady Miasta i do Sejmiku Wojewódzkiego, startujących z listy KKW SLD Lewica Razem. Dziękujemy Wyborcom, którzy poparli naszych Kandydatów i na nich zagłosowali. Zapewniamy, że nadal będziemy aktywnie działać na rzecz pełnego odrodzenia Lewicy Sądeckiej i rozwoju naszego Miasta oraz Regionu! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do aktywności w realizacji lewicowych ideałów!

Przewodniczący Koła nr 5 SLD w Nowym Sączu 
Tadeusz HURYN

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem