Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Marcin Chłodnicki: Typowa retoryka PiS w naszym samorządzie

Niewiarygodne - kieleccy radni PiS podczas sesji "ciosają kołki na głowie" Prezydenta Kielc o chęć wyjścia Polskiej Grupy Zbrojeniowej z Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Przecież w PGZ rządzą politycy PiS a nadzór nad PGZ sprawuje Minister Obrony Narodowej też z PiS!

Może radni powinni sobie to przedyskutować w swojej partii, tj. dlaczego jeden z kluczowych wystawców jakim jest PGZ chce opuścić kieleckie MSPO wpędzając tym samym Targi Kielce w sytuację kryzysową. Przecież nie kto inny jak politycy PiS generują ten problem.

Powyższe stanowi kolejny przykład postawienia spraw na głowie - przysłowiowe odwracanie kota ogonem. Typowa retoryka PiS w naszym samorządzie.

 

Marcn Chłodnicki - radny Lewicy w RM Kielce

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem